USA ELI Maksu Aku 48V 15AH 1000w Jaoks Panasonic Cell Liitium Aku 48V Koos 2A Laadija Ehitatud 30A BMS eBike Aku
USA ELI Maksu Aku 48V 15AH 1000w Jaoks Panasonic Cell Liitium Aku 48V Koos 2A Laadija Ehitatud 30A BMS eBike Aku
Sku: v765
(0 Kommentaarid)
Uus

€249.48 €262.62

Kirjeldus:

USA ELI Maksu Aku 48V 15AH 1000w Jaoks Panasonic Cell Liitium Aku 48V Koos 2A Laadija Ehitatud 30A BMS eBike Aku. MÄRKUS: Kui mootor on üldiselt 250W-1000W, kui teil on vaja rohkem kui 1000W(näiteks 1000W/1500W ), pöörduge palun klienditeeninduse või teade, Tänan!

Lugege hoolikalt järgmisi märgib , et tagada õige kasutamine liitium-ioon aku .Et vältida patareide lekkimist , plahvatus -, tule-ja nii edasi , pange tähele järgmist: - ärge asetage akut vette või saada see märg ;

- ei ole soojusallika (näiteks tulekahju või kütteseadme) lähedal kasutamise ega hoidmise aku;

Palun kasutage originaal laadija;

- ei kummuta positiivse ja negatiivse elektroodi;

- ärge ühendage akut otse seinakontakti ega auto sigareti pesa;

- ärge visake akut tulle või aku soojendamine

Keelata juhtmed või muude metallist esemete keelata aku lühise, aku kaelakee, klambri külge või muude metallist esemete transportimiseks või ladustamiseks;

- keelatud on lüüa, visata või teha aku mehhaanilise vibratsiooni;

Keelatud koos küünte või muude teravate esemetega augustatud aku kest, ban haamri või jalaga aku;

Ban - otsene keevitus aku klemm;

Aku peaks olema keelatud mis tahes viisil;

Keelatud aku tulekahju või ekstreemsed tingimused.

- ärge asetage aku mikrolaineahju või surveanum;

- mis aku (nt akud) või eri võimsuse, liik, sort koostisega aku;

- ärge kasutage akut, kui lõhn, palavik, deformatsioon, värvimuutus või mis tahes muud anomaaliad; kui aku on kasutusel või tasuta, tuleb kohe eemaldada elektriseadmed või laadija ja lõpetage;

- aku peab olema paigutatud lastele kättesaamatus, kui laps kogemata swallowingbattery, tuleks kohe pöörduda arsti ravi;

Kui aku lekib või lõhn, tuleks kohe eemaldada lähedal avatud;

- elektrolüüdi lekke võib põhjustada tulekahju või plahvatuse;

Kui aku elektrolüüdi pärast lekke silma, ei hõõru, loputa veega, kohe otsida meditsiinilist abi.Kui ei ole aega, silmad ei saa viga.Pane tähele!

Ärge kasutage akut termilise keskkonna, näiteks otsese päikesevalguse kätte või kuuma autosse.Muidu aku on üle kuumeneda, võib tulekahju (PÕLEB), mis mõjutavad jõudlust, aku, lühendada aku tööiga aku.

Aku võib kasutada ainult järgmistel tingimustel, muidu see vähendab batteryperformance või lühendada aku kasutusaega.Temperatuuri vahemik kasutatud patareid võib põhjustada ülekuumenemise, tulekahju või plahvatuse.

Töökeskkond:

Laadimine: 0 ° ~45 °

Eelarve täitmisele heakskiidu andmine: -20 ~60 ° C

30 päeva hoiustamine: -20 ~45 ° C

90 päeva hoiustamine: -20 ~35 ° C

Kui lapsed kasutavad aku, vastavalt sisule, kasutusjuhend õpetada, ja pöörama tähelepanu nende nõuetekohase kasutamise tagamiseks aku.

Kui aku lekkimise, elektrolüütide nahale või riietele, peske viivitamatult vee voolu mõjutatud ala, vastasel juhul võib põhjustada naha ärritust.

Loe aku seadme spetsifikatsioonid, õige paigaldamine ja eemaldamine aku.

Kui sul ei ole seadmed pikka aega, eemaldage aku ja lastakse jahedas, kuivas kohas, vastasel juhul võib aku rooste või mittenõuetekohase.

Kui aku klemmid muutunud määrdunud, pühkige kuiva lapiga enne kasutamist.Muidu aku on kehv kontakt, põhjustades energia kadu või ei saa tasuta.

Kvaliteet Oleme professionaalsed Elektripliit, bike aku tarnija Veebz.ee, Meil on täiuslik tootmisprotsessi ja igasuguseid teaduslikke juhtimisvahendite, et kontrollida kvaliteeti,aku on täiesti uus ja iga objekt, mida osta meie firma on compeletly testitud enne laevandus , nii saame tagada kvaliteeti.Teenuse Oleme valmis vastama kõikidele küsimustele toodete kohta, ükskõik, müüki või pärast müüki.Me hoolime oma klientide rahulolu!Kui sul on mõni küsimus,pls võtke meiega otse või jäta meile sõnum,me vastame nii kiiresti kui võimalik.Toetust, Kui teile saadeti objekt, palun kontrollige, kvaliteeti ja kvantiteeti aega.kui on mingi probleem, 7 päeva,Tagasiside põhjus, kui see läheb valesti meile.me lahendada seda niipea, kui posiable,Kui tooted ikka ei saa töötada,saadame uue asendamist või raha tagastamist, kui üksus on saanud.Tagasiside Tagasiside on jäetud õigeaegselt pärast tagasiside on saadud.Kas peaks olema mingeid probleeme koos oma ostuga, palun ärge jätke neutraalne või negatiivne tagasiside enne meiega lahendamiseks.Püüame teha iga tehing positiivne kogemus ja teeme kõik võimaliku, et õige mingit probleemi.Palun ärge kõhelge meiega ühendust kui teil on küsimusi või muresid, enne või pärast ostu.Me oleme pühendunud oma 100% rahulolu.

Märksõnad: 48v 16ah liitium aku, aku tagumine hammas, 52v aku, 48v aku puhul, 48 volt laadija, 60v 20ah electric scooter aku lithium, 48 aku, 48v aku roller, aku v, 48 v toide.

 • Custom Processing: Y
 • Test current: 2(A)
 • Sertifitseeritud Toode: CE
 • Tüüp: Liitium Aku
 • Mõõtmed: 250*110*70(mm)
 • Kohaldatava Tüüp: elektriline jalgratas,Elektripliit, bike, e-bike,ebike,kick roller
 • Aku tüüp: Laadimine
 • Nimivõimsus: 14500(mah)
 • Pinge: 48v
 • Võimsus: 10 - 20Ah
 • Standard Pinge: 48(V)
 • Brändi Nimi: ETARIO
 • Mudel: H4815
 • Sobib mootor: 800W 1000W 750W 650W 500W 350W 250W