Raamimine Elektriline Klammerdaja Klambrid Gun Küüned 220V 1800W Electric Power Tools Puidutöötlemine Käsi Tööriist
Raamimine Elektriline Klammerdaja Klambrid Gun Küüned 220V 1800W Electric Power Tools Puidutöötlemine Käsi Tööriist
Sku: v676
(0 Kommentaarid)
Uus

€36.33

Kirjeldus:

Elektriline klammerdaja on uut laadi mugav vahend ruumi dekoratsioonid .mööbel ja puidust kasti.Seda on mugav kaasas kanda ja töötavad tõhusamalt kui pneumaatilised relvad , ka koos madala müratasemega.

Kirjeldus:

Pinge: 220V, 50HZ

Võimsus: 1800W

Tulistada kiirus: 1-3 küüned per seconder

Magazing maht: 100tk

Õhu rõhk: 0.4-0.8 MPa

Kasutada ülevõtmise: 8mm

Nail: F10,F15,F20,F25,F30. 10-30 MM sirge küünte saab kasutada. (ei kuulu komplekti)

Kasutamine:

1.Paigaldus küünte: Palun võtke relvad hefore installida küünte , seejärel avada kate relvi groove , pane õige suurus küünte arvesse kuuli elutähtsa sideinfrastruktuuri kaitse .Veenduge, et küüs on alt gun 's groove ja sulgege kaas hoolikalt määrata gun' s groove .Relvad ainult puidust materjal, kui kasutate tööriista, palun ühenda vastu puust ja hoida 90 kraadi paremale.Ärge kasutage ilma naelata.

2. Hooldus: Hoida gun ' s groove selge.Ja osa toitejuhe on üle 1,25 mm ruut.Tööriista ei saa pidevat tööd, kuna mootor on soojus.

3. Tähelepanu: Lugege Kasutusjuhend hoolikalt enne kasutamist.Kui kasutate tööriista , tuleb kindlasti kanda heakskiidetud kaitseprille ja kinnas, et vältida keha vigastusi.Ei ole suunatud mitte keegi.Kindlasti lahutage, kui tööriista ei kasutata, või teha mis tahes muudatus.Võtta ülejäänud küünte välja pärast viimistlus tööd.

Komplekti Kuulub:

1x Elektriline klammerdaja

1x Süütamise pin-koodi

2x sisemine kuusnurk mutrivõtmed

1x kasutusjuhend

Märksõnad: õhu pneumaatilised klammerdaja, pneumaatilised klammerdaja u, puhastage relv, raskeveokite klammerdaja asukoht, electric nailer klammerdaja, relv on metallist püstol, küünte klammerdaja aku, pumppüss relv, relv küünte, barutlu naelapüstoliga.

  • Brändi Nimi: DOERSUPP
  • Sertifitseerimine: PUUDUB
  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Toite Allikas: Elektrienergia

Seotud tooted