10-Osaline Komplekt, Hamster Koostisega Mänguasi, Hamster, Küülik Muru Kook Varras Porgand Puidust Purihambad Koos Väikeste Loomade Hamster
10-Osaline Komplekt, Hamster Koostisega Mänguasi, Hamster, Küülik Muru Kook Varras Porgand Puidust Purihambad Koos Väikeste Loomade Hamster
Sku: v11546
(1 Kommentaarid)
Uus

€18.06 €25.80

Kirjeldus:

Materjal: Naturaalne Logi

Suurus: põhinev pilt, kirjeldus,

Värv: puit värv

1. Looduslik puit materjale; nende väikeste loomade närimine mänguasjad on maitse päikesevalgus, mis on mugavam kasutada ning tagab tervisliku kasvu hambaid väikesed lemmikloomad.Ja valida kõrge kvaliteediga puit Totoro mänguasjad, kasutage esimese klassi puit, looduslik päike, ohutu ja turvaline, ning rangelt kontrolli tootmisprotsessi.

2. Püsiv molaarne vahend; hamster mänguasi, rafineeritud spetsiaalse protsessi, ilus ja ilus välimus, mitte ainult keskkonnasõbralik hiirt, mänguasi, vaid ka hammustada-vastupidavad molaarne vahend.

3. Kohaldamine ja ametikoht; nende närimine mänguasjade komplektid sobivad küülikud, merisead, tšintšiljad, hamstrid, liivahiired, rotid, linnud, närilised, oravaid ja teisi väikesi loomi.

4. Väike pet meelelahutus, alanemise ja molaarne lihvimine; anda oma väike näriline või merisiga ideaalne võimalus mängida ja trenni!Hoida neid terve ja aktiivne ning aitab neil mängida oma ümbrust uus ja lõbus viis.

Märksõnad: bambusest koiotinahad, koiotinahad mänguasi, jänku mänguasi, raglaani komplekt, furao, hamster, tasuta hamstrid müügiks, jänes, hamster mänguasi, redis mänguasi.

  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Komplekt Tüüp: Jah
  • Mudeli Number: Väikeste Loomade Mänguasjad
  • Materjal: Puit