Paari Peltor Comtac Peakomplekt Ops-Core Kiiver KAAR-Raudtee-Adapter C1 C2 C4 Jahindus Airsoft Paintball Kiire Kiiver Fma Tarvikud
Paari Peltor Comtac Peakomplekt Ops-Core Kiiver KAAR-Raudtee-Adapter C1 C2 C4 Jahindus Airsoft Paintball Kiire Kiiver Fma Tarvikud
Sku: v11269
(0 Kommentaarid)
Uus

€14.36

Kirjeldus:

Lisada oma Peltor Comtac või sarnane side kõrvaklapid otse oma Taktikalise Helmet ARC aksessuaar rööpad. (Kas sobib ka enamiku teiste kuulmiskaitsevahendite kõrvaklapid sarnaste peapael paigaldus ametikohta) Oluliselt parandab mugavus ja kaitse oma kiiver, te ei pea enam võitlema ruumi sees kiivri külge või eemaldada kiivri padjad sobivad peakomplekt.Pöörlev disain võimaldab peakomplekt kiik üles ja välja viis, kui seda ei kasutata Installib sekundit ükskõik mil-standard KAAR-raudtee-ja asendab olemasoleva peapael, puudub püsiv muutmine peakomplekti või kiiver on nõutav Kasutamine: 1. Eemaldage kõrvaklapid kaks külge kõrvaklapid poodiumilt 2. Võta juhe kõrvaklapid 3. Lukk on earmuff kohta rippuvad luku seda raudteed adapter (vastav koht, nii vasakule ja paremale) 4. Installige see kiiver 5. Ühendage peakomplekt peal kiiver vastavalt oma olukorda, siis lahendage peal kiiver tehnilised andmed: Toode värv: must või kõrbes värvi.palun valige, mis värvi sa tahad!Kandke stiilis: pea kandma Peakomplekt tüüp: peakomplekti Kogus: 2tk (üks paar) pakett 1 Paari Taktikaline Peakomplekt KAAR-Raudtee-Adapterit (pole kaasas kiiver) tarneaeg Nõuanded:

Kõik pakendi saata E-topsi või POSTNL Tähitud posti laeva meetod.koos jälgimise numbri saab jälgida paketi üle-kohus.see on turvalisus, ohutu kaupa.Tarneaeg on umbes 15--45 päeva.Tulemusena erinevate riikide poliitika ja ilm ja muud põhjused.saadetud erinev riik ,tarneaeg on erinev.On küsimusi.palun võtke mind kaudu ali sõnum.aitäh!

Tagasiside:

Jäta negatiivne tagasiside ei saa lahendada probleemi.Seal on palju rohkem positiivseid võimalusi, et järk-see on umbes hea suhtlemine Palun saata teade meile läbi Veebz.ee.püüame meile parima, et lahendada teie probleemi.aitäh!

Umbes Maksudega:

Me püüame oma parima, et teenust teile.Sest kohandatud reeglid on igas riigis erinev, hinnad ja aktsiisid ei ole meie vastutus ja me ei ole kvalifitseeritud, et vastata küsimustele selle teema kohta.Palun uurige oma riigi tariifid, impordi ja aktsiisid enne ostu..

Märksõnad: peltor, peakomplekti peltor, core kiiver, visiir ops core, airsoft m4, ops core kiivri suuruse, wst paintball kiiver, fma kiiver, müts padi, Cadimone.

  • Ühendus: Desktop
  • Väljundi Tüüp: PUUDUB
  • Kasutamine: Lülitus
  • Väljund pinge: PUUDUB