220V kõrge sagedusega electrocautery ravi ioon ioon kirurgiline ravi vahend, ilu vahend KD848
220V kõrge sagedusega electrocautery ravi ioon ioon kirurgiline ravi vahend, ilu vahend KD848
Sku: v10661
(0 Kommentaarid)
Uus

€274.59 €289.04

Kirjeldus:

Tööriist on neli mõju inimese koed ja elundid:

Esiteks, euroopa kohtu roll.Koos või ilma kontakt naha ja lihased on lagunenud kõrgel temperatuuril, et eemaldada koe resektsioon.

Teine: roll hemophilia.See on hea mõju mahutid läbimõõduga 1,5 mm või less.By kasutades electrocautery ja koagulatsiooni, väike hulk veresooni, mis võib suletud, et peatada verejooks.

Kolmandaks: Aurustumise: Kui kude neelab suure võimsusega tihedus ja temperatuur on kuni 650 kraadi, kudede pinnale plahvatada.Kuna rõhk ajal plahvatus, suur hulk praod tekivad, kude ümber kraatri, seega aurutamise kude.

Neljas: kuivatamise mõju: Kui lähedane inimese keha, sädemed ja kõrge temperatuuri tekitatud kõrge sagedusega elektromagnetilised lained põhjustavad naha kude koaguleeruda ja põhjustada madal-temperatuur kude koaguleeruda lühema aja jooksul.lühike.Need neli aspekti on tõeliselt integreeritud, mis võib koe eemaldada ja kõrvaldada terapeutiline eesmärk ravi protsessi.

iseloomulik:

1. Lihtne kasutada, turvaline ja usaldusväärne, mõistliku konstruktsiooni ja mugav.

2. See on mitu ravi funktsioone ja erinevaid rakendusi.

3. Kui hemostatic mõju on hea, vähendada valu, patsient, ja kahju, et normaalne kude on väga väike.

4. Pika-ja lühiajalist ravi, lõikamine ja hemophilia saab kasutada tasuta.

5. Väljundvõimsus on reguleeritav ja paindlik, et rahuldada erinevaid meditsiinilisi vajadusi.

6. Seal on erinevaid elektroode ja ravi juhid, et saab kasutada erinevate haiguste korral.

7. Pikk tulekahju purunemise tase on väga nõrk, sädemed on väga suur, pinna kahju on suur, tähelepanu ravi on väga hea, tromboos on väga hea, kasutatakse peamiselt tehniliste vajaduste hindamine, sünnitusabi ja günekoloogia.Lühikesed juuksed leegi levik, tugev sädemed võivad kahjustada sisemisi kudesid, väike keskenduda ravi, hemophilia on pikem ja nõrgem, saab kasutada dermatoloogia, kirurgia, haava ja muid toiminguid.Üheksa-foot switch: mugavam ja turvalisem ravi günekoloogiliste haiguste korral.

Kohaldamisala:

Kirurgia: Pühkige pind naha, rasvane nääre tsüst, päraku ümbrus mädanik, anal fistulid, sarv, lõhn, pärasoole bakterid, ümberlõikamine, jne.

Nahahaigused: Ödeem, condyloma acuminatum, ühine tüükad, naha -, kommi -, eri pigmendiga tüükad

Sünnitusabi ja günekoloogia: emakakaela erosiooni, iiveldus tsüstid, emakakaela vähk, kerge filariasis on suured, leukeemia, jne.Krooniline hüpertroofiline nefriit, healoomulised nina tsüstid, P-kujuline tsüstide, kroonilise; farüngiit;, laryngopharyngitis, sinusiit ja otitis.

Suuline patoloogia: verejooks hambad, seedehäired, igemete hüperplaasia, jne.

Iluravi: Freckles, lend, tätoveeringud, raseerimine jne.

Tehnilised Parameetrid:

Pinge: CA 220 V + 10%; 50 Hz + 2%.

Töösagedus: 1.3 MHz + 10%

Väljundvõimsus: 12W + 20% (koormuseta 500 & Omega;)

Pidev tööaeg: 4 tundi

Rated sisend võimsus: 300VA

Neto kaal host: 4,5 kg

Suurus: 350mm (pikkus) * 273mm (laius) * 125mm (kõrgus)

Märksõnad: korduvkasutatavad electrocautery pliiats, masin electrocautery, ilu vahend rf, ilu vahend, elektri, electrocautery, electroscalpel, Pyrograph, titaan oftalmoloogilised kirurgia, masin pyrography, profesional electrocautery pliiats.

  • Tüüp: Muud