CLITON Must ABS Veini Pudel Korgiga Kuupäev Mark Vaakum Suletud Säilitamise Punase Veini Kork Hülgelaev Säilitavad Värskuse Köök Veini Hoida Tööriist
CLITON Must ABS Veini Pudel Korgiga Kuupäev Mark Vaakum Suletud Säilitamise Punase Veini Kork Hülgelaev Säilitavad Värskuse Köök Veini Hoida Tööriist
Sku: v10629
(5 Kommentaarid)
Uus

€3.02 €3.87

Kirjeldus:

CLITON Must ABS Veini Pudel Korgiga Kuupäev Mark Vaakum Suletud Säilitamise Punase Veini Kork Hülgelaev Säilitavad Värskuse Köök Veini Hoida Tööriist

Kirjeldus: Materjal: ABS Värv: Must Mõõdud: 47*72mm Funktsioon: - Tõhus Säilitamine vaakumi tase on alati säilitada kõrge 0.038 Mpa, ja pikaajaliseks säilitamiseks on värske.7 päeva pärast, punane vein, on avatud ja maitse on sama hea kui originaal. - Stiilne Kuju Disain : Unikaalne disain ümmarguse eemaldab traditsioonilised veini korgiga pumba pea, mis on oluliselt vähenenud, suurus, kerge ja lihtne koht. - Kuupäev Mõõtkava & Smart Mälu Integratsioon : rinnapiimasarnane innovatsiooni kasutab kuupäev mõõtkava meeldetuletuse funktsioon, ja teil on vaja ainult kergelt väänata, veini korgi, et valige vastav ladustamine, nagu planeeritud. - Paigutada nii Horisontaalselt kui ka Vertikaalselt : Optimeeritud sisemine struktuur uuendada, pärast kasutamist, koos veini pudel ei saa ainult olema paigutatud vertikaalselt, kuid ka paigutatud horisontaalselt, säästes ruumi Pakett Sisaldab: 1 x Korgiga Veini

Must ABS Veini Pudel Korgiga

Vaakum tõhusaks säilitamiseks,punase veini maitse, värske, kui kunagi varem

Korrigeerides sisemine struktuur pistikust, vaakumi aste on alati säilitada kõrge 0.038 Mpa ning pikaajalise värskuse säilimine.

Hoida värske veini

Vaakum veini korgi saab hoida värske vein!Lihtsalt vajuta seda paar korda, ja kohe tihend see ja lukustage see värske.Teha aega, et nautida punast veini, mugav ja pikk.

Kuupäev mõõtkava, ladustamise ja mälu integratsiooni

Personaliseeritud ja uuendusliku rakendamise kuupäev mahus meeldetuletuse funktsioon, lihtsalt vaja väänata, veini korgi kergelt saate valida vastava salvestamise kuupäev.

Valitud kvaliteetsete materjalidega, ilus ja vastupidav

Veini kork on valmistatud kõrge kvaliteediga materjalidest, mis vastavad riiklikele standarditele ja ei ole kerge rooste.

Valitud toidu-silikooniga, ohutu ja hügieeniline

Veini korgiga pudel on valitud alates toidu-silikooniga, mis on ohutu materjal ja tagatud ohutus guard.

Kuupäev mõõtkava, top pumba pea seda saab pöörata.

Kuju on väike, ilus ja praktiline.Toidu-silikooniga, suletud ja kindel.

Kasutamine

SAMM 1: kolb suletakse korgiga ja verticallyinto veini pudel(See kinnisti sobib kõige veini pudelid).SAMM 2: Vajutage korgiga allapoole mitu korda pumbata õhku pudeli, kuni ülemise osa korgi ülemine osa punni SAMM 3: Kui teil on vaja juua uuesti, tõmba punni vasakule ja paremale, et kuulda õhuvoolu ja siis avage see.

Märksõnad: värske liha, crystal valge veini pudeli kork, iphone tyler looja, hermeetik seina, toot, fizz pidaja, golf wang kaelakee, šampanja spray, silikoonist punase veini pudeli kork, punane vein korgiga.

  • Päritolu: CN(Päritolu)
  • Skaala: 1
  • Riigi Ühendamine: Ready-to-Go
  • Brändi Nimi: VH
  • Kontrolli Kanalid: 2 Kanalit
  • Max kiirus: Köök Veini Hoida Tööriist
  • Omadused: Pesa
  • Güroskoop: Mark Vaakum Suletud Säilitamise Punase Veini Kork Hülgelaev
  • Mudeli Number: CLITON Must ABS Veini Pudel Korgiga

Seotud tooted